Projekt budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Porębie

Galeria

Gotowe projekty

 • DOM 201

  2 290 zł

  Projekt domu jednorodzinnego o ciekawej bryle. Garaż zaprojektowano na jeden samochód z bezpośrednim wejściem do wiatrołapu. Wejście do domu jest zadaszone, przy wejściu na murku widać ozdobną kulę, detal, który nadaje ciekawego charakteru temu projektowi. Taki sam element ozdobny zaprojektowany jest z tył domu, gdzie usytuowany jest taras z podcieniem. Na parterze domu zaplanowano przestronny salon z jadalnią oraz kuchnią i wc. Na drugiej kondygnacji znajdują się cztery duże pokoje i łazienka. Dom jest wygodny, funkcjonalny i ponadczasowy.

  Pow. użytkowa:
  156,0 m2
  Pow. zabudowy:
  131,9 m2
  Kubatura:
  806,1 m3
  Wymiary budynku:
  11.0x13.6 m
 • DOM 605

  3 690 zł

  Niezwykle atrakcyjny projekt domu w zabudowie bliźniaczej. Zaprojektowany z dbałością o wygodę i komfort użytkowników. Sercem domu jest wygodny słoneczny salon harmonijnie połączony z jadalnią oraz hallem. Atutem projektu jest duże przeszklenie od strony ogrodu i taras z kominkiem. Schody na drugą kondygnację są otwarte na salon. Z hallu piętra dostajemy się do trzech sypialni i łazienki. Garaż jest wysunięty przed bryłę budynku.

  Pow. użytkowa:
  113,1 m2
  Pow. zabudowy:
  94,7 m2
  Kubatura:
  543,6 m3
  Wymiary budynku:
  15.5x14.5 m
 • DOM 227

  2 890 zł

  Projekt domu piętrowego z garażem dwustanowiskowym. Architektura domu to połączenie tradycji z nowoczesnością i elegancją. Niewątpliwym atutem domu jest ciekawa bryła oraz duże okna. Środek domu stanowi przemyślany układ pomieszczeń. Z wiatrołapu zaplanowano wejście do gabinetu i małej garderoby. Z przestronnego hallu wchodzimy do części wypoczynkowej: wygodnego słonecznego salonu harmonijnie połączonego z jadalnią. Kuchnia jest duża i wygodna z funkcjonalną spiżarnią. Z hallu możemy przejść do odseparowanej części domu składającej się z sypialni, pralni i łazienki. Na kondygnacji piętra zaplanowano dwa pokoje garderobę i łazienkę. Projekt przeznaczony jest dla wielbicieli eleganckich i komfortowych wnętrz.

  Pow. użytkowa:
  167,0 m2
  Pow. zabudowy:
  199,7 m2
  Kubatura:
  1 028,1 m3
  Wymiary budynku:
  12,9x20,4 m
 • DOM 112

  2 190 zł

  Ciekawy projekt domu parterowego. Dużym atutem tego domu jest wygodny układ funkcjonalny. Praktyczny wiatrołap prowadzi do hollu, który jest całkowicie otwarty na efektownie przeszklony salon z kominkiem. Kuchnia wraz z salonem i tarasem stanowi idealne miejsce do wypoczynku. Dalsza część domu to cztery pokoje oraz duża łazienka z oknem. Garaż połączony jest z częścią mieszkalną przez pomieszczenie techniczne.

  Pow. użytkowa:
  138,6 m2
  Pow. zabudowy:
  211,6 m2
  Kubatura:
  1 008,3 m3
  Wymiary budynku:
  17,8x16,5 m
 • DOM 232

  2 890 zł

  Atrakcyjny projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym. Bryłę domu urozmaicają subtelne detale, zadaszony taras z filarem, przeszklona ściana w salonie. Wejście do domu zaprojektowano przez wiatrołap a następnie do hallu i małej garderoby. Reprezentacyjny przeszklony salon z jadalnią jest ozdobą domu. Kuchnia jest otwarta na salon. Na parterze zaprojektowano dodatkowy pokój połączony z salonem, łazienkę, kotłownię połączoną z garażem. Na kondygnacji piętra zaaranżowano trzy pokoje, łazienkę i garderobę. Atrakcyjnym elementem pokoju jest antresola. Na górnej kondygnacji zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe trzy pokoje oraz łazienkę. Dom prezentuje się niezwykle elegancko.

  Pow. użytkowa:
  155,8 m2
  Pow. zabudowy:
  175,8 m2
  Kubatura:
  859,6 m3
  Wymiary budynku:
  12,7x17,2 m
 • DOM 601

  3 690 zł

  Dom szeregowy utrzymany w tradycji klasycznej. Elementem charakterystycznym bryły są zadaszone wejścia do domu i garażu. Wnętrze jest zaplanowane z dbałością o wygodę i komfort użytkowników. Na parterze zaaranżowano: wiartołap, hall połączony z pokojem dziennym i otwartą kuchnią. Parter stanowi jasną, przestronną przestrzeń doświetloną przez przeszklone wyjście na taras. Na parterze zaplanowano także praktyczne pomieszczenie techniczne, oraz ubikację. Na poddaszu znajdują się cztery ustawne pokoje, garderoba oraz łazienka. Pokój nad garażem jest doświetlony przez okna połaciowe. W projekcie przewidziano jednostanowiskowy garaż. Powierzchnia użytkowa jednego segmentu to 115,2m2, jest to optymalna powierzchnia dająca komfort nawet 4-5 osobowej rodzinie. Projekt łączy w sobie elegancki wygląd i funkcjonalne wnętrze, z możliwością zrobienia okien w ścianie zewnętrznej.

  Pow. użytkowa:
  115,2 m2
  Pow. zabudowy:
  101,0 m2
  Kubatura:
  623,5 m3
  Wymiary budynku:
  20,9x11,3 m
 • DOM 246

  2 890 zł

  Projekt nowoczesnego dwupoziomowego domu. Perfekcyjnie zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że wnętrze domu jest funkcjonalne i komfortowe. Parter budynku jest maksymalnie otwarty i przeszklony. Sercem domu jest efektowny salon ze zgrabnie wkomponowaną jadalnią i otwartą kuchnią. Spiżarnia dodatkowo zwiększa funkcjonalność kuchni. Na uwagę zasługuje duży( może być zadaszony) taras. Na parterze zaaranżowano dodatkowy pokój, pomieszczenie techniczne oraz łazienkę. Bardzo ciekawy efekt uzyskano poprzez umieszczenie schodów w części salonu, prezentują się niezwykle elegancko. Elementem zaskakującym w tym projekcie jest wejście główne, które prowadzi na piętro. Z hallu piętra dostajemy się do trzech pokoi oraz łazienki. Jest to wyjątkowy projekt przeznaczony dla inwestora, który ceni sobie nowoczesne rozwiązanie jednocześnie nie rezygnując z funkcjonalności i komfortu. Dom będzie się efektownie prezentował w każdym otoczeniu.

  Pow. użytkowa:
  152,8 m2
  Pow. zabudowy:
  123,8 m2
  Kubatura:
  821,1 m3
  Wymiary budynku:
  10,0x14,5 m
 • DOM 247

  1 990 zł

  Ten projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym wyróżnia niewielka powierzchnia zabudowy. Zaprojektowany z dbałością o wygodę i komfort użytkowników. Mimo niewielkiej powierzchni wnętrze wyróżnia się wygodnym układem funkcjonalnym. Przestronny, słoneczny salon, centralny punkt domu harmonijnie łączy się z jadalnią i otwartą kuchnią. Duże wyjście na zadaszony taras powoduje, że latem salon będzie wydawał się większy. Na parterze przewidziano jeszcze ubikację oraz pomieszczenie techniczne. Poziom piętra to trzy sypialnie oraz duża łazienka. Dużym atutem domu jest jego przytulny charakter.

  Pow. użytkowa:
  87,2 m2
  Pow. zabudowy:
  83,6 m2
  Kubatura:
  522,1 m3
  Wymiary budynku:
  10,3x9,5 m
 • DOM 240

  2 890 zł

  Projekt przestronnej podmiejskiej rezydencji, zaprojektowany z dbałością o wygodę i komfort użytkowników. Wejście do domu utrzymane w tradycyjnej klasycznej stylistyce z eleganckimi kolumnami. Praktyczny wiatrołap prowadzi do przestronnego otwartego na część dzienną domu hallu. Wyjątkowa przestrzeń salonu łączy się z jadalnią i kuchnią. Przy kuchni przewidziano praktyczną spiżarnię połączoną z garażem. W domu zastosowano dużą ilość przeszkleń, co pozytywnie wpływa na klimat wnętrz, które są maksymalnie doświetlone. Dodatkowo na parterze zaprojektowano sypialnię z łazienką oraz dwa dodatkowe pokoje. Poddasze zajmują dwa pokoje z garderobą, gabinet oraz łazienka. Ozdobą domu jest antresola nad salonem. Dom przeznaczony jest dla miłośników komfortowej przestrzeni.

  Pow. użytkowa:
  187,2 m2
  Pow. zabudowy:
  236,1 m2
  Kubatura:
  1 121,5 m3
  Wymiary budynku:
  22,5x18,5 m
 • DOM 113

  2 190 zł

  Prosty i elegancki projekt domu parterowego z wysuniętym garażem przeznaczonym na dwa samochody. Wnętrze domu zaprojektowane zostało z dbałością o wygodę użytkowników. W tym projekcie kuchnia wraz z pokojem dziennym tworzy jedną przestrzeń, której uroku dodaje efektowne przeszklenie. Spiżarnia połączona bezpośrednio z kuchnią i garażem zwiększa funkcjonalność domu. Wyraźnie wydzielona część nocna to trzy pokoje, duża łazienka z oknem i wc. W hallu domu znajduje się bardzo praktyczna garderoba.

  Pow. użytkowa:
  121,6 m2
  Pow. zabudowy:
  199,8 m2
  Kubatura:
  908,4 m3
  Wymiary budynku:
  19,0x18,0 m
 • DOM 215

  2 690 zł

  Projekt dużego domu parterowego z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Dom zwraca uwagę ciekawą bryłą, elementem, który zwiększa wizualną atrakcyjność domu. Kondygnacja parteru mieści: hall, salon, jadalnię w przestronnym wykuszu i kuchnię. Na parterze zaprojektowano również gabinet, pokój, łazienkę oraz praktyczny schowek. W domu, dzięki dużej ilości okien, naturalne światło swobodnie wpada do wnętrz tworząc jasny, przytulny klimat. Na piętrze zaplanowano dwie sypialnie z własnymi garderobami i wyjściem na balkon, łazienkę i dwa duże pokoje. Dom jest reprezentacyjny i spełni oczekiwania inwestorów ceniących sobie sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania.

  Pow. użytkowa:
  220,5 m2
  Pow. zabudowy:
  198,3 m2
  Kubatura:
  1 125,6 m3
  Wymiary budynku:
  15,5x19,5 m
 • DOM 257

  1 890 zł

  Projekt małego domu z dwuspadowym dachem. Ciekawa bryła budynku, przeszklona ściana od strony tarasu sprawia, że dom prezentuje się niezwykle elegancko. Pomimo stosunkowo niewielkiej powierzchni zabudowy, wnętrze jest wygodne i funkcjonalne. Wejście do domu jest zadaszone i prowadzi do wiatrołapu, obok zaplanowano pomieszczenie techniczne z ubikacją. Hall otwarty na część wypoczynkowo – jadalną, oraz dużą ustawną kuchnię. Po schodach dostajemy się na górę do dwóch dużych sypialni oraz podręcznego schowka i łazienki. Dom został zaprojektowany ze smakiem i elegancją.

  Pow. użytkowa:
  82,0 m2
  Pow. zabudowy:
  69,7 m2
  Kubatura:
  416,3 m3
  Wymiary budynku:
  9,2x10,4 m
 • DOM 225

  2 490 zł

  Elegancki dom parterowy z poddaszem użytkowym. Efektowne i reprezentacyjne wejście do domu prowadzi do wiatrołapu i dużego hallu ze schodami na górę. Pokój dzienny i jadalnia tworzą jedną przestrzeń z charakterystycznym wykuszem. Kuchnia jest otwarta na salon z praktycznym schowkiem. Na kondygnacji parteru zaprojektowano także dodatkowy pokój, pralnię, wc oraz kotłownię połączoną z dwustanowiskowym garażem. Na górnej kondygnacji zaplanowano dużą sypialnię z garderobą i łazienką oraz trzy pokoje z dodatkową łazienką. Pomieszczenia na górze doświetlone są oknami połaciowymi. Ciekawa bryła domu wpisze się w każdy krajobraz.

  Pow. użytkowa:
  176,6 m2
  Pow. zabudowy:
  153,2 m2
  Kubatura:
  970,3 m3
  Wymiary budynku:
  13,8x15,2 m